KOMINKI KTÓRE POKOCHASZ

PROJEKTUJEMY I BUDUJEMY KOMINKI OD A DO Z

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalna obsługa klienta od projektu po kompleksowe wykonanie kominkowych instalacji grzewczych.
Wiodącą marką w tym zakresie, są kominki firmy HITZE, która posiada bogatą ofertę na wkłady kominkowe, piece pelletowe, jak i biokominki.

JAKOŚĆ

Projekty wykonywane są z pasją i największą starannością przy użyciu sprawdzonych materiałów. Poprzez nieustanny rozwój i doskonalenie swoich działań zapewniamy naszym klientom rzetelność, profesjonalizm oraz najwyższą jakość.

FUNKCJONALNOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań aby każdy projekt spełniał oczekiwania klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb użykówników tak, aby przez lata cieszyli się funkcjonalnym urządzeniem w swoim domu.

STYL

Wyjątkowy charakter kominka sprawia, że dom nabiera niepotarzalnego klimatu. Chętnie pomożemy zaprojektować miejsce „domowego ogniska” tak by swoim ciepłem nieustannie cieszyło domowników.

 


element-image1

WYSOKIEJ KLASY KOMINKI

Kominki marki HITZE mają wszelkie niezbędne certyfikaty wydane przez Państwowy Instytut Energetyki, potwierdzające ich najwyższej klasy jakość, bezpieczeństwo użytkowania oraz parametry techniczne.

Dlatego też wszystkie produkty oferowane przez naszą HITZE dopuszczone zostały do stosowania w budownictwie na terenie całej Unii Europejskiej i spełniają wszystkie, poniżej wymienione normy:

  • Norma jakościowa: lSO 9001
  • Norma ogrzewaczy opalanych pelletami: PN-EN 14785
  • Norma spawalnicza: PN-EN lSO 3834-2

 


Polub nas na Facebook’u

Zyskacie Państwo tym samym dostęp do najaktualniejszych wiadomości.

 
Dowiedz się więcej o naszej firmie 🙂